Раді вітати Вас на офіційному сайті

Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2
Бердянської міської ради Запорізької області!


Увага! Організовано дистанційне навчання!

Шановні учні та батьки!


Увага! Завдання надаються до Googleclassroom згідно рзкладу занять 2019-2020 н.р., та перевіряються щоденно та цілодобово!

Розклад занять на 2019-2020 н.р. wym-1584440316823 wym-1584440296206


Доступ до якісної освіти — один з наших головних пріоритетів. Тому ми прийняли рішення відгукнутися на пропозицію Верховної Ради України та запустити щоденні трансляції відеоуроків та онлайн-курсів для школярів під час карантину! Тепер діти у кожному куточку країни, які не мають доступу до якісного інтернету та гаджетів, зможуть навчатися та готуватися до ЗНО, увімкнувшиТелеканал "Рада". Відеоуроки також дублюватимуться на Youtube-каналі Міністерство освіти і науки України.


ЗОШ №2 заснована у 1923 році. Це один з найстаріших освітніх закладів міста, який носить ім’я свого випускника, героя Радянського Союзу, льотчика М.Конкіна.

До 85-літнього ювілею школи було написано Гімн, проведено конкурс на Герб школи, відкритомузей її історії.

/Files/images/2019/jovten/ФОТО на сайт.jpg

У школі створено учнівське самоврядування у формі парламентської республіки, працює Асоціація шкільної молоді у формі центрів дитячої творчості: Центру здоров’я, клубу «Духовність», до складу якого входять музична вітальня, художня студія, вокальна група, літературна вітальня, гурток «Народознавство»; Центру громадянського виховання, шкільного прес-центру та газети «Дзеркало».

Учні школи результативно виступають на інтелектуальних творчих змаганнях, до яких готуються не лише на уроках, а й у шкільному товаристві. ЗОШ №2 гостинно зустрічає всіх учнів, які бажають успішно навчатися й цікаво жити.

Рік заснування 1923
Директор школи Мелай Римма Вікторівна, освіта вища, має вищу кваліфікаційну категорію та звання «старший вчитель».
Контингент учнів У Бердянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 навчається 671 учень: з них учнів 1-4 класів – 297 осіб, 5-9 класів – 295 осіб, 10-11 класів – 79 осіб. Випускників 9 класу 2019 року – 49. З них продовжують навчання в 10-ому класі – 34. 15 учнів вступили до ПТНЗ. Випускників 11 класу 2019 року – 16 (вступили на навчання до ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації).
Мова навчання Державна
Профільне навчання Профільні предмети у 10-Б, 11-А, 11-Б класах — іноземна філологія; у 10-А — українська філологія.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 50 педагогів, з них 48 вчителів мають вищу освіту, 1 вчитель і 1 вихователь ГПД навчаються у БДПУ. Вищу кваліфікаційну категорію мають 27 педагогів, І кваліфікаційну категорію – 5 педагогів, ІІ кваліфікаційну категорію – 9 педагогів, категорію «спеціаліст» – 7 педагогів, звання «вчитель-методист» – 9 педагогів, звання «старший вчитель» – 14 педагогів.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено 297 учнів початкових класів, 14 учнів 5-11 класів.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 30 навчальних кабінетів, 1 комп’ютерний клас, спортивна зала, мала спортивна зала, їдальня на 146 місць. Бібліотечний фонд налічує – 44015 примірників художньої та навчальної літератури, у тому числі 26467 підручників.

Наш навчальний заклад, який розташований у самому центрі міста, є одним з найстаріших у Бердянську (заснований у 1923 році), має багату історію, яка частково відображена у нещодавно відкритому шкільному музеї. Педагогічний склад школи поєднує в собі досвід та професіоналізм, креативність та майстерність.

У стінах закладу регулярно проводяться різноманітні заходи та змагання різних рівнів, а наші учні нерідко стають їх переможцями і призерами. Учні школи приймали участь у таких заходах, як презентація літературно-художнього альманаху «Літературні сходи», вокальний конкурс «Українобачення», проект «Світ талантів», театралізована вистава «Птахоград», конкурс «Обери життя», виставка «Знай і люби свій край», вистава «Театр життя», фестиваль «Прес-хвиля», акція «Скажемо насиллю - ні!», захід у міській бібліотеці «Справа у капелюсі», виставка малюнків «Діти на дорозі» тощо.

Автор видео: Данил Иванов 11 кл

Щорічно «другого лютого у другій школі» відбуваються зустрічі випускників та колишніх учителів на уроках «обіймів і спогадів», після яких для гостей проходить спеціальний концерт від учнів школи.

Бердянська загальноосвітня школа № 2 – навчальний заклад, у якому пам'ятають попередні традиції та започатковують нові; це велика родина, яка має невичерпну жагу до нових знань. Гостинно запрошуємо до нас на навчання!

Стара версія сайту:

http://school-2.com