FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

/Files/images/0001.jpg

Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
Бердянської міської ради Запорізької області.

Як зв’язатися зі школою: контактна інформація.

Педагогічний склад школи: наші вчителі.

Ми пишаємося нашими випускниками: видатні випускники.

ЗОШ №2 заснована у 1923 році. Це один з найстаріших освітніх закладів міста, який носить ім’я свого випускника, героя Радянського Союзу, льотчика М.Конкіна.

До 85-літнього ювілею школи було написаноГімн, проведено конкурс на Герб школи, відкритомузей її історії.

ЗОШ №2 – російськомовна, у якій поглиблено вивчаються: українська мова та література, математика, образотворче мистецтво, англійська мова. Є класи, де поглиблено вивчаються навіть дві іноземні мови (англійська та французька).

У школі створено учнівське самоврядування у формі парламентської республіки, працює Асоціація шкільної молоді у формі центрів дитячої творчості: Центру здоров’я, клубу «Духовність», до складу якого входять музична вітальня, художня студія, вокальна група, літературна вітальня, гурток «Народознавство»; Центру громадянського виховання, шкільного прес-центру та газети «Дзеркало».

Учні школи результативно виступають на інтелектуальних творчих змаганнях, до яких готуються не лише на уроках, а й у шкільному товаристві. ЗОШ №2 гостинно зустрічає всіх учнів, які бажають успішно навчатися й цікаво жити.


Шкільний літопис:

1923 р. – заснування школи; 1943 р. – відновлення роботи школи після окупації, адреса школи: вул. Червона, 20;
1944 р. – початок роботи школи за адресою: пр. Леніна, 45 під керівництвом заслуженого вчителя УкраїниХоминської Олени Дмитрівни;
1968 р. – присвоєне ім’я Героя Радянського СоюзуМ.П. Конкіна,який навчався у школі у 30-х роках;
2008 р. – відкритомузей«Історії школи».

Кiлькiсть переглядiв: 2049