Повернутися до звичайного режиму
FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Раді вітати Вас на офіційному сайті

Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2
Бердянської міської ради Запорізької області!ЗОШ №2 заснована у 1923 році. Це один з найстаріших освітніх закладів міста, який носить ім’я свого випускника, героя Радянського Союзу, льотчика М.Конкіна.

До 85-літнього ювілею школи було написано Гімн, проведено конкурс на Герб школи, відкрито музей її історії.

/Files/images/2019/jovten/ФОТО на сайт.jpg

У школі створено учнівське самоврядування у формі парламентської республіки, працює Асоціація шкільної молоді у формі центрів дитячої творчості: Центру здоров’я, клубу «Духовність», до складу якого входять музична вітальня, художня студія, вокальна група, літературна вітальня, гурток «Народознавство»; Центру громадянського виховання, шкільного прес-центру та газети «Дзеркало».

Учні школи результативно виступають на інтелектуальних творчих змаганнях, до яких готуються не лише на уроках, а й у шкільному товаристві. ЗОШ №2 гостинно зустрічає всіх учнів, які бажають успішно навчатися й цікаво жити.

Рік заснування 1923
Директор школи Клименченко Юрій Дмитрович
Контингент учнів У Бердянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 навчається 671 учень: з них учнів 1-4 класів – 297 осіб, 5-9 класів – 295 осіб, 10-11 класів – 79 осіб. Випускників 9 класу 2019 року – 49. З них продовжують навчання в 10-ому класі – 34. 15 учнів вступили до ПТНЗ. Випускників 11 класу 2019 року – 16 (вступили на навчання до ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації).
Мова навчання Державна
Профільне навчання Профільні предмети у 10-Б, 11-А, 11-Б класах — іноземна філологія; у 10-А — українська філологія.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 50 педагогів, з них 48 вчителів мають вищу освіту, 1 вчитель і 1 вихователь ГПД навчаються у БДПУ. Вищу кваліфікаційну категорію мають 27 педагогів, І кваліфікаційну категорію – 5 педагогів, ІІ кваліфікаційну категорію – 9 педагогів, категорію «спеціаліст» – 7 педагогів, звання «вчитель-методист» – 9 педагогів, звання «старший вчитель» – 14 педагогів.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено 297 учнів початкових класів, 14 учнів 5-11 класів.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 30 навчальних кабінетів, 1 комп’ютерний клас, спортивна зала, мала спортивна зала, їдальня на 146 місць. Бібліотечний фонд налічує – 44015 примірників художньої та навчальної літератури, у тому числі 26467 підручників.

Наш навчальний заклад, який розташований у самому центрі міста, є одним з найстаріших у Бердянську (заснований у 1923 році), має багату історію, яка частково відображена у нещодавно відкритому шкільному музеї. Педагогічний склад школи поєднує в собі досвід та професіоналізм, креативність та майстерність.

У стінах закладу регулярно проводяться різноманітні заходи та змагання різних рівнів, а наші учні нерідко стають їх переможцями і призерами. Учні школи приймали участь у таких заходах, як презентація літературно-художнього альманаху «Літературні сходи», вокальний конкурс «Українобачення», проект «Світ талантів», театралізована вистава «Птахоград», конкурс «Обери життя», виставка «Знай і люби свій край», вистава «Театр життя», фестиваль «Прес-хвиля», акція «Скажемо насиллю - ні!», захід у міській бібліотеці «Справа у капелюсі», виставка малюнків «Діти на дорозі» тощо.

Автор видео: Данил Иванов 11 кл

Щорічно «другого лютого у другій школі» відбуваються зустрічі випускників та колишніх учителів на уроках «обіймів і спогадів», після яких для гостей проходить спеціальний концерт від учнів школи.

Бердянська загальноосвітня школа № 2 – навчальний заклад, у якому пам'ятають попередні традиції та започатковують нові; це велика родина, яка має невичерпну жагу до нових знань. Гостинно запрошуємо до нас на навчання!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди136
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея