FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Пам’ятка батькам першокласника

/Files/images/2018/1 класс.png

1. Підтримайте в дитинійогопрагнення стати школярем. Ваша щиразацікавленість в йогошкільних справах і турботах, серйозневідношення до його перших досягнень і можливихтруднощівдопоможутьпершокласниковіпідтвердитизначущістьйого нового положення і діяльності.

2. Обговоріть з дитиноюті правила і норми, з якимивінзустрінеться в школі. Пояснітьїхнеобхідність і доцільність.

3. Вашмалюкприйшов у школу, щобвчитися. Коли людинавчиться, у ньогоможещось не відразувиходити, цеприродно. Дитинамає право на помилку.

4. Складіть разом з першокласникомрозпорядок дня, стежте за йогодотриманням.

5. Не пропускайте труднощів, якіможутьвиникнути у дитини на початковому етапінавчання в школі. Якщо у першокласника, наприклад, є логопедичніпроблеми, постарайтесявпоратися з ними на першомуроцінавчання.

6. Підтримайтепершокласника в йогобажаннідобитисяуспіху. У кожнійроботіобов'язковознайдіть, за щоможнабуло б йогопохвалити. Пам'ятайте, що похвала та емоційнапідтримка ("Молодець!", "Ти так добре впорався!") здатніпомітнопідвищитиінтелектуальнідосягнення.

7. Якщо вас щосьтурбує в поведінцідитини, йогоучбових справах, не соромтесязвертатися за порадою і консультацією до вчителяабошкільного психолога.

8. Навчання - це нелегка і відповідальнапраця. Вступ до школиістотноміняєжиттядитини, але не повинно позбавлятиїїрізноманіття, радості, гри. У першокласника повинно залишатисядосить часу для ігрових занять.

Кiлькiсть переглядiв: 102