FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Затверджую

Директор ЗОШ № 2

_________________

Ю.Д. Клименченко

Протокол педради

від 28.08.2021 № 1

Правила поведінки здобувачів освіти ЗЗСО № 2

1. Здобувач освіти зобов’язаний наполегливо оволодівати знаннями, щоб стати освіченим і культурним громадянином України, з повагою ставитися до національних символів та традицій.

2. Здобувач освіти приходить до школи за 10 хвилин до початку занять, чистий і охайний, в діловому стилі. При вході у школу дотримується правил ввічливості, знімає в гардеробі верхній одяг і йде до місця проведення уроку.

3. Здобувач освіти може затримуватися на території школи не більше 10 хвилин після закінчення уроків. Йти зі школи та її території в урочний час дозволяється лише за погодженням та дозволом педагогів. У разі пропуску навчальних занять учень повинен пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх замінює) про причину відсутності на заняттях. Відсутність можлива через хворобу або с поважних причин. Довідка від лікаря або записка від батьків зберігається в особовій справі учня протягом року.

4. Здобувач освіти школи приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до школи з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків.

5. Здобувач освіти ретельно та уважно виконують завдання вчителя, беруть активну участь в навчальній діяльності. Урочний час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей. За першою вимогою вчителя необхідно пред’являти щоденник. Будь які записи в щоденнику повинні виховуватися охайно, синіми чорнилами без допомоги коректора. Після кожного навчального тижня учень надає щоденник на підпис батькам. Учень школи проявляє повагу до старших, піклується про молодших, поважає працю технічних робітників.

6. Під час перерв здобувачам освіти не дозволяється бігати коридорами, сходами, поблизу вікон і в інших місцях не пристосованих для ігор, штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми; вживати непристойні вирази і жести на адресу будь-яких осіб, здіймати галас, заважати відпочивати іншим; палити.

7. Коли педагог входить до класу здобувачі освіти встають на знак вітання, сідають після того, як учитель відповість на вітання і дозволить сісти. Так само учні вітають будь-якого дорослого, що увійшов до класу під час занять.

8. Здобувачі освіти мають право використовувати мобільні телефони тільки за призначенням і поза межами уроків. Тримати мобільні телефони на робочому столі під час уроку не є доречним. Це заважає освітньому процесу. Відео та фото зйомки, аудіо записи під час перебування в школі або на її території робити заборонено.

9. Забороняється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючи речовини та отрути, газові балончики.

10. Здобувач освіти зобов’язаний дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, контролювати свою поведінку таким чином, щоб не створювати ситуації для свого здоров’я та здоров’я оточуючих людей: не бігати по сходах, у коридорі, класі, на подвір’ї, не штовхатися, не залазити на високі споруди, паркани, дерева, не вирішувати конфліктну ситуацію, використовуючи фізичну силу.

11. Поза школою здобувач освіти поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я школи.

12. Про кожний нещасний випадок, що трапився під час навчально-виховного процесу потерпілий або свідок нещасного випадку здобувач освіти повинен повідомити учителя, класного керівника або чергового адміністратора.

13. Не дозволяється брати чужі речи, ховати або кидати їх. Власник речей відповідає за їх збереження.

14. У разі скоєння здобувачем освіти правопорушення, пов’язаного із спричиненням матеріального збитку, батьки повинні відшкодувати збиток.

___________________ _________________________

Підпис здобувача освіти Підпис батьків

Кiлькiсть переглядiв: 372