Батьківські збори
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
ІНФОРМУЄМО ВАС, що з метою удосконалення навчально-виховної роботи та роботи з батьківською громадськістю
з 8 по 11 листопада у ЗОШ № 2 пройдуть батьківські збори,
на яких розглядатимуться питання:
1. Про підсумки навчальних результатів учнів за вересень-жовтень 2016-2017 навчального року та участь учнів класу у шкільному та міському етапах Всеукраїнських олімпіад.
2. Про реалізацію додаткових освітніх послуг.
3. Про участь класу у шкільних виховних заходах.
4. Про запобігання нещасних випадків під час навчально-виховного процесу.
5. Про запобігання насильства в сім’ї та школі.
6. Про збереження особистих речей.
7. Про участь в навчально-виховному процесі учнів, які перебувають на індивідуальному навчанні.
8. Про стан харчування учнів в ЗОШ № 2 (анкетування батьків).
9. Про інформацію щодо надходження добровільних благодійних внесків батьків учнів ЗОШ № 2.
Графік проведення
батьківських зборів у листопаді 2016 року
Клас | Дата | Час | Кабінет | Класний керівник |
1-А | 10.11 | 17.00 | кабінет 11 | Величко Марина Миколаївна |
1-Б | 10.11 | 16.00 | кабінет 8 | Капустіна Тетяна Григорівна |
1-В | 10.11 | 17.00 | кабінет 27 | Романова Вікторія Вікторівна |
2-А | 10.11 | 16.30 | кабінет 5 | Чуйко Алла Михайлівна |
2-Б | 10.11 | 16.30 | кабінет 7 | Карпець Надія Миколаївна |
3-А | 10.11 | 17.30 | кабінет 10 | Обрізан Лілія Іллівна |
3-Б | 10.11 | 17.30 | кабінет 4 | Смолянська Марина Володимирівна |
4-А | 10.11 | 16.00 | кабінет 6 | Почтар Ізабелла Михайлівна |
4-Б | 10.11 | 18.00 | кабінет 9 | Яковенко Ірина Віталіївна |
5-А | 09.11 | 17.00 | актова зала | Нікуліна Юлія Іванівна |
5-Б | 09.11 | 17.00 | актова зала | Горлач Лариса Володимирівна |
5-В | 09.11 | 17.00 | актова зала | Улюкаєва Ольга Федорівна |
6-А | 08.11 | 17.00 | кабінет 15 | Манойлова Тетяна Іванівна |
6-Б | 10.11 | 17.30 | кабінет 2 | Жук Ганна Геннадіївна |
7-А | 08.11 | 17.00 | кабінет 20 | Пасякова Тамара Семенівна |
7-Б | 10.11 | 17.00 | кабінет 22 | Карая Євгенія Миколаївна |
8-А | 10.11 | 17.30 | кабінет 18 | Мельничук Світлана Іванівна |
8-Б | 08.11 | 17.00 | кабінет 24 | Русанова Олена Петрівна |
9-А | 08.11 | 17.00 | кабінет 17 | Калина Ганна Леонідівна |
9-Б | 09.11 | 17.00 | кабінет 14 | Солодій Марина Костянтинівна |
10-А | кабінет 26 | Чешун Олена Олександрівна | ||
11-А | 08.11 | 17.00 | кабінет 21 | Золотухіна Наталя Володимирівна |